U bent hier: homeHomeCalla's › Wie zijn we?

Niels De Landtsheer

Niels De Landtsheer heeft een opleiding gevolgd in de hotelschool Ter Groene Poorte.

Tijdens zijn opleiding heeft hij zich kunnen bekwamen in verschillende restaurants waar hij stage heeft gelopen. Onder andere in restaurant Le Capucin Gourmand te Baillonville, Gastronomisch dorp bij Eddy Vandekerckhove te Kortrijk en restaurant De Waterhoeve te Merendree.

Daarna werd hij 8 jaar lang de rechterhand van Lieven Lootens (restaurant ’t aards paradijs). In 2006 richt Niels Culinaire at home op, bij mensen thuis privé diners gaan verzorgen van de aperitief tot en met de koffie.

Een aantal jaar was liefde² een vaste waarde in culinair ambiance, elke maand verscheen er een gerecht van Niels in het horecamagazine.

Sinds dit jaar is Niels ook een vast docent bij Syntra West.

Lien Van Nevel

Lien Van Nevel heeft ook een opleiding gevolgd in de hotelschool Ter Groene Poorte en stages gelopen in volgende restaurants: restaurant Michel te Zeebrugge, ’t Vistrapje te Oostende en Landgoed Lauwswold te Friesland. Lien heeft zes jaar lang gewerkt in restaurant Nobelstede te Aalter. Tussendoor heeft ze zich verdiept in de wijnleer en na enkele jaren het diploma vinoloog en sommelier behaald. In het aards paradijs heeft ze 4 jaar gewerkt als de rechterhand van Isabelle Brasseur.

Na al die jaren de rechterhand te zijn van Lieven en Isabelle was de tijd rijp om in 2010 hun eigen restaurant op te starten. Waar Niels en Lien verder werken aan de ontwikkeling van hun persoonlijke stijl.